Minutnik Online

Minutnik to urządzenie, które służy do odmierzania czasu. Po upływie ustawionego czasu uruchamia się akustyczny alarm. Znajduje on swoje zastosowanie głównie w kuchni, podczas sporządzania potraf. Aktualnie minutnik wbudowany jest domyślnie w telefony komórkowe, jednak przygotowaliśmy dla Państwa wersję online, która przyda się w sytuacjach awaryjnych, gdy nie macie możliwości skorzystania z fizycznego minutnika. Nasz minutnik działa online na dowolnych urządzeniach, ustaw właściwy czas i rozpocznij odliczanie. Po skończeniu odliczania nasz timer wyda informacyjny dźwięk.

Minutnik

05:00

Minutnik Online – Ciekawe zastosowania

Minutnik, chociaż dla większości osób kojarzy się z gotowaniem potraw na żądany czas, może mieć wiele ciekawych zastosowań w pracy i biznesie. Obserwujemy wzrost zainteresowania naszym minutnikiem zwłaszcza w kwestii wykorzystywania go do metody Pomodoro. Jest to technika mająca na celu poprawę naszej efektywności przez dzielenie czasu pracy na krótkie jednostki wynoszące 25 minut. Po zakończeniu każdej jednostki pracy przypada przerwa wynosząca 5 minut. Po zakończeniu czterech pełnych cykli przyda dłuższa przerwa wynosząca 20-30 minut. Technika ta bazuje na ograniczonej możliwości pełnej koncentracji przez człowieka, a kluczowym jej aspektem jest odpowiednie podzielenie zadań na moduły. Wszystko sprowadza się do tego, że w krótkich odstępach czasu powinniśmy być maksymalnie skoncentrowani na pracy.

Minutnik Online do ćwiczeń

Minutnik również świetnie spełnia swoją funkcję w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych, a zwłaszcza tych typowo cardio nastawionych na intensywność. Przy użyciu dostępnego czasomierza możemy z góry zakładać konkretny czas aktywności i progresować z treningu na trening. Przetestuj nasz minutnik Online i ustaw planowany czas treningu i ciesz się swoim treningiem bez spoglądania na zegarek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem

Nasz serwis to nie tylko minutnik Online, znajdziesz u nas wiele funkcjonalności, które możesz używać na co dzień. Udostępniamy zegar atomowy, który pozwala perfekcyjnie oszacować godziny w danym miejscu na świecie oraz klasyczny sekundnik, który pozwoli odliczyć sekundy z funkcją rundy.

Close Menu